O nas czyli o firmie ABE Complex Technology

Witaj na stronie firmy ABE Compelx Technology poświęconej kamerą inspekcyjnym.

Firma ABE Complex Technology działa od 1990 roku. Na terenie Polski jest wiodącym producentem zestawów do inspekcji wizyjnej rurociągów i kanalizacji. Produkujemy profesjonalne kamery inspekcyjne w zestawach przenośnych jak i zabudowanych na samochodach. Oferowane przez nas zestawy pozwalają na inspekcję rurociągów w szerokim zakresie średnic od DN 130 do DN 1800.

Produkowane przez nas zestawy inspekcji wizyjnej rurociągów umożliwiają wczesne wykrywanie uszkodzeń i nieprawidłowości sieci kanalizacyjnej, przez co można zminimalizować koszty związane z naprawą uszkodzonego odcinka sieci, unikając katastrofalnej w skutkach awarii sieci. Dokładne określenie rodzaju uszkodzenia oraz jego lokalizacji pozwala na zastosowanie nowoczesnych bezodkrywkowych metod naprawy.

Przy zakupie dowolnego zestawu inspekcyjnego przeprowadzamy kompleksowe szkolenia pracowników w zakresie obsługi sprzętu jak i również użytkowania autorskiego oprogramowania zgodnego z normą PN-EN 13508, służącego do nagrywania ispekcji oraz tworzenia raportów.